z miłości do natury
ZADZWOŃ DO NAS
Sensem naszej pracy jest
pomagać Rolnikom osiągać wysokie zyski produkując dla nas zdrową żywność

FITOVALOR służy Rolnikom

ROLNICY to jedni z najważniejszych przedsiębiorców koniecznych dla naszego codziennego funkcjonowania. Potrzebujemy ich, aby zapewnić sobie zdrowe jedzenie przez lata.

FITOVALOR wspiera Rolników biznesowo i agrotechnicznie, aby dobrze prosperowali:
1/ obniżamy koszty uprawy roślin,
2/ zwiększamy zyski poprzez wyższe plony,
3/ zapewniamy regenerację gleby, aby jej zdolności produkcyjne rosły.

Bonusem jest wsparcie w kontroli dochodowości biznesu na życzenie. Pracujemy dla Rolników, którzy liczą pieniądze i mierzą rezultaty.

z miłości do natury

Ograniczanie kosztów

Na koszty upraw składa się kilkanaście różnych kwestii. Dzięki zastosowaniu naszych produktów wpływamy na dwie z nich: nawożenie oraz liczba zabiegów; obniżamy koszty nawożenia poprzez kompletną zmianę struktury nawożenia, którą można porównać do różnicy między  miodem a cukrem. Umożliwiamy również ograniczenie zabiegów, ponieważ nasze nawozy można łączyć z dowolnymi produktami, więc nawożenie wykonujemy wspólnie z innymi zabiegami

Wyższe plony

Dbanie o obniżenie kosztów sprawia, że rośnie marża, niemniej jest drugi ważny czynnik prawdziwie wpływający na zyski gospodarstwa rolnego – jakość i wielkość plonów. Kolejne testy polowe dowodzą, że dzięki naszym nawozom poprawia się:
a/ wielkość plonów, b/ trwałość roślin (krótki czas na zbiory i czas do przetworzenia),
c/ jakość roślin (potrzeba segregacji i straty), d/ konsystencja plonów, skład chemiczny i smak. Te aspekty wpływają na cenę i minimalizują straty – maksymalizując zyski

Rolnictwo regeneracyjne

W Polsce obserwujemy zmniejszającą się żyzność  gleby spowodowaną a/ utratą węgla organicznego w glebie i brakiem równowagi składników odżywczych, b/ spadkiem zawartości materii organicznej, c/ spadkiem zawartości makro- i mikro-elementów, d/ utratą różnorodności biologicznej gleby. Przykładamy rękę do erozji gleby poprzez gospodarkę rabunkową.  Produkty FITOVALOR mają na celu przywrócenie glebie „ustawień fabrycznych”. To dla nas bardzo ważny cel

Czemu to robimy?

Gdyby Rolnicy mogli koncentrować się tylko na dbaniu o swoją ziemię, zabiegi odżywcze dla gleby i roślin bez martwienia się o wynik finansowy – byłoby im łatwiej.

Naszą misją jest pomóc Rolnikom zarabiać pieniądze, ponieważ potrzebujemy ich do życia. Chcemy dostarczać Rolnikom nawozy organiczne, które pomogą im poprawić plony, jakość upraw, odporność roślin na stresy i rekultywację gleby, a wskutek tego zwiększą dochodowość gospodarstwa.

Naszą wizją jest doprowadzić naszą glebę do „ustawień fabrycznych”, tej pierwotnej struktury dającej dobre zbiory. Chcemy znacząco wzmocnić rolnictwo regeneracyjne. Aby tego dokonać, musimy być liderem w dziedzinie nawozów organicznych i organiczno-mineralnych w płynnej, skoncentrowanej formie, które przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju rolnictwa i ochrony środowiska.

FITOVALOR w liczbach
krajów
na 5 kontynentach
korzysta z naszych nawozów
5
tysięcy litrów nawozów
to potencjał naszej produkcji
w skali miesiąca
60
procent Klientów
kupuje u nas ponownie
i poleca nas innym
80
procent naszego zaangażowania otrzymujecie Państwo w standardzie
110

Zaangażowanie jest siłą

Naszym strategicznym celem jest zmienić świat pomagając Rolnikom zarabiać pieniądze.

Gromadzimy ludzi z odpowiednim doświadczeniem i pasją, którym nie jest obojętny los naszej planety. Efektem naszej długoletniej pracy jest portfolio produktów, a w tym wzmocniony koncentrat organiczno-mineralny O-80 składający się z unikalnej kompozycji mikro- i makroelementów, witamin, wolnych L-aminokwasów roślinnych, kwasów humusowych.

Nasze nawozy zawierają wszystkie składniki pokarmowe niezbędne do prawidłowego rozwoju rośliny i zapewnienia obfitych plonów.

 

Zespół tworzący FITOVALOR sp. z o.o.

Anna Burzawa

Administracja, logistyka, wsparcie sprzedaży

Paulina Janiszewska

Wsparcie Klientów i opieka nad Klientami oraz wsparcie sprzedaży

Jakub Janiszewski

Doradztwo dla Klientów i sprzedaż bezpośrednia

Milena Klóska-Niemiec

Technologia, dokumentacja, procedury, certyfikacje

Anton Bielajew

Technologia, produkcja, zarządzanie produktami

Robert Noworolski

Operacje, marketing, finanse

Wiele rzeczy można napisać i „papier wszystko przyjmie”. Nasza strona ma na celu dać się Państwu poznać, niemniej nic nie działa lepiej niż rozmowa człowieka z człowiekiem.

Zapraszamy! Dajcie nam Państwo możliwość, aby Was poznać. Napiszcie do nas – nawet w najdrobniejszych sprawach.

Pozdrawiamy serdecznie!
Zespół FITOVALOR sp. z o.o.

Masz pytania?

Napisz w skrócie czego potrzebujesz / oczekujesz. Skontaktujemy się z Tobą!