z miłości do natury
ZADZWOŃ DO NAS

Nasza historia

Fitovalor spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w 2012 roku w Olkuszu. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży nawozów organicznych.

Gromadzimy ludzi z odpowiednim doświadczeniem i pasją, którym nie jest obojętny los naszej planety.

Głównym celem firmy jest dostarczanie rolnikom najwyższej jakości naturalnych nawozów i środków ochrony, które są w pełni bezpieczne dla środowiska m.in. dla ludzi i zwierząt w naszym otoczeniu.

Aby osiągnąć swój cel, specjaliści spółki prowadzą od dłuższego czasu badania dotyczące stosowania nawozów naturalnych w uprawie roślin.

Nasza misja

Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości naturalnych nawozów i środków wspomagających uprawę roślin, które są bezpieczne dla środowiska.

Efektem naszej długoletniej pracy jest wzmocniony koncentrat organiczno-mineralny O-80 składający się z unikalnej kompozycji mikro – i makroelementów, witamin, wolnych L- aminokwasów roślinnych, kwasów humusowych.

Nasz preparat zawiera wszystkie składniki pokarmowe niezbędne do prawidłowego rozwoju rośliny i zapewnienia obfitych plonów.

Preparat dostępny jest w formie płynnej – można go stosować zarówno dolistnie jak i doglebowo, co ułatwia jego stosowanie do różnych rodzajów gleb i upraw.

W celu poznania naszych produktów zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej i do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Chętnie udzielimy Ci wszelkich potrzebnych informacji i zapewnimy wsparcie w realizacji Twoich rolniczych planów!